Béžové svadobné oznámenia z perleťového papiera - G907

Popis

Béžove otváracia svadobné oznámenia z perleťového papiera . Na jeho prednej strane sú ozdobné ornamenty vytvorené slepotlačou . Oznámenie obopína atlasová stuha béžovej farby , na ktorú je nalepené srdiečko . Srdiečko je vyseknuté z béžového perleťového papiera a ozdobené perleťovou reliéfnou razbou . Na drobné zlaté srdiečko uprostred je použitá reliéfna razba .

Svadobné oznámenia < / strong > neodmysliteľne patria ku každej svadbe . Edícia svadobných oznámení pre rok 2013 je v modernom , elegantnom a pritom luxusnom štýle , ktorý dáva svadobným oznámením a tým aj celej svadbe punc jedinečnej udalosti . Svadobné oznámenia v tejto edícii < / strong > majú elegantný zdobenie v podobe kryštálových kamienkov , perlete , čipiek a ďalších krásnych ozdôb . Svadobné oznámenia Goldpress < / strong > sú vyrábané v najvyššej možnej kvalite s využitím kvalitných grafických papierov a modernou technológiou tlače .

Rozmery

Rozměry pro Béžové svadobné oznámenia z perleťového papiera - G907
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Spočítat cenu

Cena bez tlače / ks 1,27 EUR s DPH

Cena s tlačou / ks 1,47 EUR s DPH

ks
Ak zvolíte ÁNO, budú ceny položiek v košíku automaticky zobrazované s cenou s tlačou.
Toto rozhodnutie možno zmeniť v prvom kroku objednávky.

Ceny zakázky s tlačou sa skladajú z:
  • príprava tlače a grafický návrh textu (svadobné oznámenia, menu)
  • výroba štočku (len u farieb č.91-95 a 913-916)
  • grafická sadzba textu menoviek
  • kompletizácia (nutné objednať)
  • expedičné výlohy (v prípade doručenia poštou)