Biele svadobné oznámenia s kvetinami a nádychom perlete - G944

Popis

Biele otváracie svadobné oznámenia zložené z dvoch dielov . Vonkajší diel zo štrukturovaného papiera s nádychom perleti je zdobený motívom dvoch kvetín zasadených do obrazca medovej plástu , ktorá je vypálená do papiera laserovou technológiou . obrysy kvetov sa stonky sú tvorené slepotlačou a dozdobené zlatou razbou . Vnútorné otváracia diel z béžového papiera je na prednej strane zdobený zlatými reliéfnymi srdiečkami , ktorá po kompletizácii oboch dielov , tvorí stred kvetín . Vnútorná otváracia diel je vložený do zámočkov vonkajšieho dielu .

Svadobné oznámenia < / strong > neodmysliteľne patria ku každej svadbe . Edícia svadobných oznámení pre rok 2013 je v modernom , elegantnom a pritom luxusnom štýle , ktorý dáva svadobným oznámením a tým aj celej svadbe punc jedinečnej udalosti . Svadobné oznámenia v tejto edícii < / strong > majú elegantný zdobenie v podobe kryštálových kamienkov , perlete , čipiek a ďalších krásnych ozdôb . Svadobné oznámenia Goldpress < / strong > sú vyrábané v najvyššej možnej kvalite s využitím kvalitných grafických papierov a modernou technológiou tlače .

Rozmery

Rozměry pro Biele svadobné oznámenia s kvetinami a nádychom perlete - G944
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Spočítat cenu

Cena bez tlače / ks 1,23 EUR s DPH

Cena s tlačou / ks 1,43 EUR s DPH

ks
Ak zvolíte ÁNO, budú ceny položiek v košíku automaticky zobrazované s cenou s tlačou.
Toto rozhodnutie možno zmeniť v prvom kroku objednávky.

Ceny zakázky s tlačou sa skladajú z:
  • príprava tlače a grafický návrh textu (svadobné oznámenia, menu)
  • výroba štočku (len u farieb č.91-95 a 913-916)
  • grafická sadzba textu menoviek
  • kompletizácia (nutné objednať)
  • expedičné výlohy (v prípade doručenia poštou)