Biele svadobné oznámenie s atlasovou stuhou - G965B

Popis

Biele svadobné oznámenia v tvare vrecka je zo štrukturovaného papiera . Motív na prednej strane je vytvorený termografickým tlačou s prímesou jemných glitrov . V hornej časti je priestor na dotlač mien snúbencov a dáta ich sobáša . Vrecko obopína atlasová stuha s veľmi kvalitnou štrasovou sponou od českého výrobcu . Farbu stuhy možno zmeniť podľa Vašich požiadaviek . Toto svadobné oznámenia dodávame vo skompletizovaný stave . Kompletizácia je už započítaná v cene oznámenia .

Goldpress ako výrobca svadobných oznámení < / strong > sa neustále snažia prichádzať s novými nápadmi na vzhľad svadobných oznámení < / strong > , aby tak mohla držať krok s meniacimi sa trendmi a požiadavkami zákazníka . Nové vzory svadobného oznámenia < / strong > majú nezameniteľný vzhľad so zaujímavým zdobením , ktoré môže dopĺňať atlasová stuha či svadobné oznámenia s 3D efektom < / strong > , damaškovým motívom alebo strieborným alebo zlatým nádychom .

Rozmery

Rozměry pro Biele svadobné oznámenie s atlasovou stuhou - G965B
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Spočítat cenu

Cena bez tlače / ks 3,07 EUR s DPH

Cena s tlačou / ks 3,39 EUR s DPH

ks
Ak zvolíte ÁNO, budú ceny položiek v košíku automaticky zobrazované s cenou s tlačou.
Toto rozhodnutie možno zmeniť v prvom kroku objednávky.

Ceny zakázky s tlačou sa skladajú z:
  • príprava tlače a grafický návrh textu (svadobné oznámenia, menu)
  • výroba štočku (len u farieb č.91-95 a 913-916)
  • grafická sadzba textu menoviek
  • kompletizácia (nutné objednať)
  • expedičné výlohy (v prípade doručenia poštou)